מוזה

אם אתם רוצים להצטרף אל שורות יוצרי התוכן בארץ – זו ההזדמנות שלכם! המטרה שלנו בהוצאת גיבורים היא לקדם תוכן איכותי בעברית, וזה אומר לקדם גם את התוכן שיושב אצלכם ממש עכשיו במגירה ורק מחכה לצאת החוצה ולהפוך למוצר איכותי ונוצץ. אם יש לכם משהו שכבר כתבתם, או רעיון למשהו שאתם רוצים לכתוב, בואו אלינו, ונלווה אתכם בתהליך היצירה מההתחלה ועד לסוף.

אז מה יקרה אחרי שתפנו אלינו?

נשב, נדבר, נראה במה מדובר – לא כל מוצר צועד באותו המסלול. בחלק מהמקרים, הוצאת גיבורים תשמח להוציא את המוצר שלכם לאור במסגרתה, ותעמיד לרשותכם את מגוון השירותים שההוצאה מציעה. במקרים אחרים, אנחנו נכווין אתכם ונעזור לכם בתהליך ההוצאה לאור של המשחק. בכל מקרה, כל הזכויות על המוצר נשארות תמיד אצלכם. אנחנו רק המוזה שלכם – היוצרים הם תמיד אתם!

אילו שירותים המוזה נותנת?

המוזה של הוצאת גיבורים נותנת מגוון שירותים:

מוזת התוכן: תחום זה כולל עזרה בכל הנוגע לתוכן עצמו של המוצר. אם אתם כותבים משחק תפקידים חדש, או הרחבה למשחק תפקידים קיים, הוצאת גיבורים תוכל לייעץ לכם ולעזור לכם בכל הנוגע לשיטה, לעולם המערכה ולכל דבר אחר הנוגע לתוכן של המשחק. ייעוץ זה יכול להיות קריאה של המוצר ונתינת ביקורת בונה, ויכול להיות גם עבודה ממושכת על המוצר ועזרה בתהליך בנייתו.

מוזת הלשון: גם אם התוכן של המשחק הוא ללא רבב, המוצר הוא בסופו של דבר טקסט שמישהו יקרא. לכן חשוב מאוד לדאוג שהטקסט יהיה כתוב היטב, בצורה ברורה ונהירה. עזרה בתחום הלשון יכולה להיות ייעוץ קצר, שייתן דגשים לגבי סגנון הכתיבה, ויכולה להיות עריכה לשונית מלאה ברמה מקצועית. מדובר לא רק בתיקון של שגיאות כתיב ודקדוק פוטנציאליות, אלא גם בשיפור רמת הכתיבה, סדר הופעת הדברים ועוד, במטרה שהמוצר יהיה ברור ונח לקריאה במידה מירבית.

מוזת הגרפיקה: גם אם התוכן נהדר והכתיבה נפלאה, המוצר גם צריך להיראות טוב. גרפיקה ועיצוב טובים יגרמו למוצר להיראות מקצועי יותר ויעוררו בשחקנים את החשק לשחק בו. עזרה בתחום הגרפי יכולה להיות ייעוץ כללי לגבי הגרפיקה הקיימת במוצר – עימוד, בחירת גופנים, שילוב איורים ועוד – ויכולה להיות עזרה מלאה בתהליך העיצוב הגרפי.

מוזת הפלייטסטים: תהליך הבדיקה של משחק הוא תהליך ארוך ולא פשוט, ורצוי לבדוק את המשחק על כמה שיותר אנשים וכמה שיותר קבוצות משחק, כדי לקבל מקסימום חוות דעת. הוצאת גיבורים תעזור לכם לארגן משחקים כאלה – בין אם להביא שחקנים שלהם אתם תוכלו להריץ את המשחק, ובין אם למצוא קבוצות שיקבלו את המוצר ויריצו משחקי הדגמה שלו, ללא שום נוכחות שלכם, כך שאתם תוכלו לקבל את החוויות של האנשים הללו לאחר מכן.

איך יוצרים איתנו קשר?

שלחו מייל לכתובת publishing@roleplay.org.il ונענה לכם בהקדם!